Konserwacja i cechy okleiny na pojeździe

Folia na aucie a mycie pojazdu

Nawet najładniejszy projekt bynajmniej nie odwróci oczu od faktu, że auto przez rozległy czas nie odwiedzało myjni. Brudny, utytłany wehikuł, chociażby najstaranniej obklejony, nie stanie się dla spółki atrakcyjną wizytówką.

Automobiliści sami powinni poczuwać się do podtrzymania auta w higienie i systematycznie trzymać je w ryzach. Menadżer floty także posiada na tę kwestię wpływ, ustalając takie kwestie w strategii flotowej. Ma prawo określić np. sumę przymusowych odwiedzin myjni samochodowej w przeciągu danego terminu, tak jest to rozwiązane w firmie Przeprowadzki Jelenia Góra. Dopełnienie obietnic kierowców z tego typu postanowień prędko kontrolować z pomocą dozoru. – Aparaty nadzorujące są bynajmniej nie tylko do natychmiastowego dozoru pozycji szoferów na globie. Archiwizują one przejazdy i notują dane o miejscach postojów. Dzięki tej funkcji łatwo skontrolować, czy zmotoryzowany odchaczył w konkretnym terminie ustalone miejsca – mówi Dawid Komorowski z formy Skynet z.o.o wytwórcy systemu śledzącego. Koszty mycia samochodu z reguły są rekompensowane przez korporację, zaś przy należnościach da radę korzystać z kart na paliwo. W pewnych przypadkach niemniej, skoro z samochodu służbowego kierowca ma prawo korzystać poza pracą, uchronienie czystości stoi zupełnie w jego obowiązkach pracowniczych.

Cheerio_Corporation_LIFEGUARD_drink_AD_car_in_Tokyo

Promocja na samochodzie – opłaca się?

Dowolnie oceniając wykorzystanie floty pojazdów do celów promocyjnych, bynajmniej nie jesteśmy w stanie zakwestionować, że spośród wszystkich strategii reklamy automobil jest strategią niesłychanie ruchomą. Czy poprzez takie zachowanie jest niezwykle korzystną oraz rzeczywiście tanią? Przeglądając jej koszt, trzeba mieć w głowie, iż za tą okleinę płacimy jedynie jeden raz, przy jej kreowaniu – za projekt plastyczny oraz wyklejenie pojazdów. Przebieg dalszy jest w zasadzie nieodpłatny. Okleina reklamowa, oszczędnie pisząc, rozprzestrzenia się sama – przy dowolnej sposobności, gdy służbowe wozidełko startuje w delegację. Brak tu opłaty za wydruk albo za roznoszenie po skrzynkach, repartycję lub opublikowanie w radiu, zamieszczenie na billboardzie bądź pokazywanie jej na witrynach. Bynajmniej nie trzeba wyszukiwać dróg jej przekazu i specjalnie za nie płacić – to te same drogi, jakie to i tak  pokonują kierowcy.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply