Co powinno się wiedzieć o oklejaniu samochodu folią?

Nierzadko martwią nas faktory niezależne od nas, jak brud, kamienie, światło UV, jakie wyjątkowo niefortunnie oddziałują na powłokę zewnętrzną naszych samochodów, i co za tym idzie nadprogramowe wydatki powiązanie z likwidowaniem rys i blaknięć. Wyklejenie folią osłania warstwę lakierniczą przed blaknięciem i zniszczeniem, a to wszystko bez wątpienia zwiększy cenę pojazdu przy sprzedaży. Foliowanie samochodów wymaga mniejszych nakładów, niż kompetentne malowanie całego auta, jakby tego było mało chronimy się przed oskarżeniami o wypadkową historię samochodu w wypadku jego odsprzedaży.

Folia na samochodach potrafi ponadto działać jako nośnik reklamowy, będący przenośną prezentacją. Jeden raz nałożona będzie dla nas pozyskiwać klientów choćby do 6 lat. Rewolucyjne technologie i duża oferta kolorystyczna powodują, iż dysponujemy absolutną swobodą w tworzeniu reklamy na pojeździe. Specjalna okleina idealnie dopasowująca się do zagmatwanych elementów umożliwia dokładnie oraz estetycznie pokryć każdą karoserię.

Natomiast osobliwy rodzaj folii przepuszczającej światło daje możliwość oklejenia okien pojazdu, co w znaczącym stopniu zwiększa przestrzeń reklamową i daje kolejne możliwości kompozycyjne. Dzięki szerokiej palecie kolorów (metaliczne, połysk, matowe, , a także coraz bardziej popularne folie symulujące włókno węglowe), wyklejanie samochodów folią zaciekawiło również osoby prywatne. Mogą umieścić na swoim aucie ciekawy nadruk lub całkowicie odmienić jego kolor. Pozwala to wyróżnić się się z tłumu bliźniaczych pojazdów.

„Ważką dla nas wiadomością jest, iż proces zmiany barwy auta jest kompletnie odwracalny. W każdym momencie (np. podczas sprzedaży) i w łatwy sposób masz możliwość wrócić do pierwotnego lakieru. Ponadto folia zapobiega zarysowaniom, nie zostawia kleju, ma ogromną wytrzymałość, choćby do 6 lat. Profesjonalnie przyklejonej folii nie da rady odróżnić od wysokiej klasy lakieru. Konserwacja oblepionego samochodu jest identyczna jak samochodów bez okleiny.  – Marek Czechowicz, ekspert do sprawy. sprzedaży samochodów w firmie transport mebli wrocław

 

 

You must be logged in to post a comment Login