Charakterystyka różnych foliopaków kurierskich

Foliopaki kurierskie są innowacyjną, wyjątkowo bezpieczną i najdoskonalszej klasy metodą zabezpieczenia paczek kurierskich. Dzięki nim możemy mieć pewność, że zapakowany towar dojedzie do adresata bez jakiegokolwiek uszczerbku. Dlaczego foliopaki kurierskie z nadrukiem są takie dobre oraz jakie warianty ich istnieją?

Jaki powinien być foliopak?

Warto objaśnić na starcie czym foliopak, lub też inaczej koperta kurierska, jest. To etui wykonane z doskonałej klasy surowca polietylenowego, który ma właściwości silnie odporne na faktory fizyczne. Foliopaki kurierskie dla zapewnienia większego bezpieczeństwa oraz stu procentowej pewności są produkowane z podwójnego materiału.

Standardowa koperta kurierska z nadrukiem

Standardowe foliopaki są najpopularniejszą formą zabezpieczenia transportowanych przesyłek przez firmy kurierskie. Poprzez to, że potrafią mieć różne wymiary możliwe jest opakowanie szpargałów o niewielkich, jak i zdecydowanie obszerniejszych wymiarach. Ponadto polieten, z którego foliopak z nadrukiem jest zbudowany chroni transportowany towar przed wilgotnością, słońcem czy też innymi elementami, które mogłyby uszkodzić zapakowany pakunek. Jakby tego było mało foliopak kurierski jest śliskim materiałem, który jest hydrofobowy, co znaczy, że bez ambarasu jest możliwość również transportować przesyłki w trakcie deszczu czy opadów śniegu z deszczem. Formą na zabezpieczenie zwykłej koperty kurierskiej z nadrukiem jest pasek pokryty klejem, który gwarantuje, iż zawartość dotrze do adresata w nietkniętym stanie.

Foliopak kurierski z uchwytem

Foliopaki kurierskie wyekwipowane w rączkę są wygodniejszą formą podstawowego foliopaku. W następstwie, iż koperta kurierska z nadrukiem została zaopatrzona w uchwyty można ją swobodnie przenosić. Wyjątkowo istotne jest to w sytuacji, kiedy przewożony produkt jest ogromny gabarytowo. Materiał, z którego wyprodukowany jest ten model foliopaku z nadrukiem to również najdoskonalszej jakości polimer etenu, który to zachowuje się w taki sposób, jak zscharakteryzowany w przypadku foliopaku kurierskiego konwencjonalnego – czyli – strzeże przed oddziaływaniami mechanicznymi i zewnętrznymi. W taki sposób, jak i foliopak tradycyjny, koperta z rączką wykorzystuje paseczek z mocnym klejem, który odpowiednio osłania przesyłkę.

Koperta kurierska opatrzona nadrukiem z zakładką denną

To najbezpieczniejsza forma zabezpieczenia szpargałów, które są ogromne a także wiele ważą. Dzięki charakterystycznej zakładce w dole koperty, ma ona możliwość zmieścić zdecydowanie więcej niż standardowa koperta kurierska lub foliopak z rączką. W kwestii materiałów – tutaj także wykorzystany został tutaj polimer etenu, który to gwarantuje najwyższą jakość wykończenia i dla tego pełne bezpieczeństwo.

Odmienne modele foliopaków kurierskich sprawiają, iż potrafimy przesłać w nich dosłownie jakąkolwiek przesyłkę, obojętnie od rozmiarów. Bynajmniej nie musisz się już gryźć o to w co włożyć do wysyłki istotne dokumenty, delikatne przedmioty czy ubrania.

Poczytaj więcej na: http://www.domat-reklamowki.pl/foliopaki/

You must be logged in to post a comment Login