Który rodzaj taśm klejących jest najbardziej odpowiedni?

Można śmiało powiedzieć, że ogólnie taśmy klejące za bardzo nas jakoś nie interesują. To znaczy nawet jeżeli korzystamy z takowych, powiedzmy do pakowania produktów we własnym sklepie internetowym, to tak czy siak nie wgłębiamy się w ten temat. W mianowicie tym tekście postaramy się powiedzieć więcej na temat typów taśm klejących. Miejmy nadzieję, że absolutnie każdy z czytelników nie będzie mieć żadnego kłopotu z wybraniem najbardziej optymalnego rozwiązania…

1) Solvent – bez najmniejszego cienia wątpliwości charakteryzują się dużym kosztem finansowym, odnośnie tego ciężko mieć jakieś wątpliwości. Cóż, cena to jedno… – trzeba doceniać nieprzeciętną przyczepność, zauważalną odporność na wilgoć bądź to, iż po prostu są ciężkie do oderwania po zaklejeniu.

2) Akryl – najpowszechniejsze taśmy wśród Polaków. Wiadoma sprawa – ich najbardziej znacząca zaleta to atrakcyjne cena. To nic zaskakującego, że argument cenowy przy wyborze taśm odgrywa ważną rolę(sprawdź taśmy samoprzylepne z nadrukiem). Choć jeżeli potrzeby nie są rozbudowane, to zasadniczo akryl zdoła spełnić nasze wymagania. Klejenie wszelkiego rodzaju paczek takową taśmą to strzał w dziesiątkę.

3) Hot Melt – w istocie to najgorsza alternatywa. Przecież taka taśma jest droższa, ale nie jest tak mocno solidniejsza niźli akryl. Choć naturalnie jakaś różnica jest wyczuwalna.

Zapewne każdy wywnioskował o co chodzi w temacie taśm. Najważniejsze jest to, aby postarać się nie kupować typowej chińszczyzny. Bardzo atrakcyjna cena jest kusząca, lecz czy na pewno warto?

You must be logged in to post a comment Login